19:15 / E Diele, 16 Maj 2021 / A.D

Adriana Matoshi e lumtur me të dashurin e saj

Adriana Matoshi dhe Keith, përkundër distancës po arrijnë të qëndrojnë afër njëri tjetrit në shumicën e kohës.

Është Keith ai i cili kujdeset që në çdo kohë t’i qëndroj pranë të dashurës, shkruan Indeksonline.

Adriana Matoshi poses in style, her partner expresses her love in the  comments | Kosovo Now

Sot një mike e tyre ndau një imazh, teksa dyshja shihen në një restorant luksoz.

“Çifti më i miri”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit, të cilin menjëherë e ka ripostuar Keith në llogarinë e tij./Indeksonline/