12:03 / E Premte, 26 Maj 2023 / B O

Adriana Matoshi shkon në pushime në bregdetin afrikan, shfaqet pa grim dhe me një video-adresim

Adriana Matoshi nuk ndodhej dje në seancën e Kuvendit të Kosovës. Aktorja e njohur ka zgjedhur fundin e majit për të kaluar disa ditë pushimi në Egjipt.

Adriana po shoqërohet nga Arjola Demiri.

Deputetja dhe aktorja e njohur është futur live në Instagram dhe ka shumë më shumë detaje për pushimet e saj në Egjipt./Indeksonline/