15:54 / E Diele, 28 Qershor 2020 / indeksADMonline

Adrola Dushi feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur!

Sot një nga modelet më të bukura shqiptare, Adrola Dushi feston ditën e lindjes.

Ajo ka zgjedhur që këtë moment ta kalojë me miqtë e saj më të mirë, pranë detit.

Adrola ka zgjedhur një vend në jug të vendit dhe ka organizuar një festë mjaft të veçantë.

Pamjet i kanë ndarë miqtë e saj më të mirë, të cilët duket se janë argëtuar shumë.