10:42 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Afrona me mëngjes ia shpreh dashurinë Bleros! Zgjedh fjalët më të ëmbla për këngëtarin (Foto)

Janë një nga çiftet më të përfolura, por edhe më të dashura për publikun. Ndërsa Blero dhe Afrona nuk hezitojnë t’ia shprehin njëri-tjetrin dashurinë në çdo moment. Një dedikim dashurie më mëngjes ia ka bërë modelja këngëtarit, tashmë të fejuarit të saj, shkruan Indeksonline.

Afrona ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram bashkë me Bleron ndërsa ka shkruar: Të dua ty njeriu im, shoku im më i mirë, shpirti im, mbrojtësi im./Indeksonline/