20:41 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Agim Bahtiri falenderon qytetarët e Mitrovicës që i besuan mandatin e dytë!

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka folur me nostalgji për periudhën e para një viti, kur arriti të fitonte mandatin e dytë për kryetar të Komunës në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale më 19 nëntor.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook: 

Sot, një vit më parë, Mitrovica rikonfirmoj ndryshimin e madh. Falënderoj përzemërsisht qytetarët e Mitrovicës që më 19 nëntor 2017 i thanë PO qeverisjes së mirë dhe zhvillimit ekonomik.

#+4+4