14:23 / E Hënë, 13 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Agnesa Vuthaj me flokët kaqurela, mahnit me bukurinë (Foto)

Agnesa Vuthaj edhe për shumë vite do ta mbaj epitetin si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Edhe pse po kalojnë vitet, ajo po arrin mjaftë mirë ta mbaj vetën, madje nuk po i zbehet aspak bukuria, shkruan Indeksonline.

Agnesa e cila tashmë ka dhe një biznes të sajin, ditëve të fundit na ka treguar që po i pëlqejne edhe fotosesionet. Së fundmi ajo ka realizuar edhe një të tillë. Ndërsa disa nga ky album i ka postuar në llogarinë e saj në Instagram. Agnesa më të vërtetë po duket tejet joshëse me flokët kaqurela./Indeksonline/