19:15 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Agnesa Vuthaj plotë ëmbëlsi në imazhet e reja

Ish-Missi, Agnesa Vuthaj është një femër plotë sharmë dhe elegancë.

Ajo njihet edhe për stili e bukur të veshjes dhe është vazhdimisht në hap me trendet e reja të modës, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh që bukuroshja nga Istogu, e ka hedhur në ‘Instagram’ është paraqitur e thjeshtë dhe me plotë ëmbëlsi./Indeksonline/

Temat: