19:17 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Çdo herë në hap me trendet e reja, Agnesa Vuthaj befason me veshjen

Agnesa Vuthaj njihet si një nga femrat shqiptare me më së shumti stil.

Ajo është çdo herë në pah me trendët e reja dhe në çdo paraqitje publike ajo kujdeset të vijë më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë Agnesa ka befasuar me veshjen interesante.

Në një fustan të kaltër i cili ishte tërësisht i mbyllur, Agnesa përsëri arriti të dukje mahnitëse./Indeksonline/

Temat: