20:11 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Agnesa Vuthaj sjell fotosesion përrallor përkrah mbesës

Agnesa Vuthaj ka realizuar së fundi një fotosesion më të veçantë se më parë.

Ajo ka sjellur disa imazhe përkrah mbesës së saj , Tuana e cila po ndjek rrugën e saj, shkruan Indeksonline.

Agnesa dhe Tuana kishin kombinuar veshjet dhe dukjen derisa të dyja kanë mahnitur me bukurinë dhe energjinë pozitive që kanë sjellur përmes këtyre fotografive.

Ndryshe, Agnesa sapo është kthyer nga Nju Jorku ku edhe ka promovuar linjën e saj të re të çantave./Indeksonline/