08:20 / E Premte, 18 Maj 2018

Aksesorët për dorë që secila femër duhet t’i ketë (Video)

Aksesorët janë bërë pjesë e pandashme e stilit të gjinisë femërorë, të cilat të bëjnë të dukesh zonjë e vërtet.

Në këtë video janë disa modele për aksesorët e duarve, të bukura dhe të thjeshta, shkruan Indeksonline.

Nga aksesorët me mbishkrime, ato me rruza e perla, janë disa nga modelet që duhet t’i keni në sirtar. /Indeksonline/

Temat: