11:09 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Aksident afër Komoranit, tri automjete të përfshira (Foto)

Një aksident trafiku mes dy veturave dhe një kamioni ka ndodhur rreth orës 11:00 në rrugën Prishtinë-Pejë, raporton Indeksonline.

Aksidenti ka ndodhur afër Komoranit ndërsa ende nuk ka informacione rreth gjendjes shëndetësore të personave të lënduar.

Në vendin e aksidentit ka dalë menjëherë policia rrugore e cila është duke u marrë me shikimin e vendit të aksidentit./Indeksonline/