19:11 / E Enjte, 26 Mars 2020

Aksident i rëndë në autostradën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet edhe për të vdekur

Një aksident që duket ka përfunduar me fatalitet ka ndodhur pak më parë në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Në fotot e dërguara në adresë të IndeskOnline,  thuhet mes tjerash se  dyshohet për tre të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë dal dhe njësitet policore.

IndeksOnline do të ju mbaj të informuar..