08:33 / E Hënë, 11 Dhjetor 2023 / L K

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, përplasen dhjetëra makina dhe tre kamionë

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e sotëm mbi urën në hyrje të Fushë Kosovës.

Dhjetëra makina janë përfshirë në aksident si dhe tre kamionë.

Nuk dihet ende se sa mund të jetë numri i të lënduarve dhe çfarë e ka shkaktuar këtë aksident./Indeksonline/