16:24 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Aksident me të lënduar në Baballoq (Foto)

NjA� aksident komunikacioni ka ndodhur para disa A�astesh nA� fshatin Baballoq tA� Decanit.

Lexuesi i Indeksonline ka dA�rguar foto tA� aksidentit, ku janA� tA� pA�rfshira njA� Golf dhe Renault.

Po ashtu, raportohet se nA� aksident ka tA� lA�nduar, pasi njA�ra A�vetura ka dal nga rruga dhe ka rA�nA� nA� gropA�. /Indeksonline/

Temat: