09:20 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Aksident në Dubravë të Istogut

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Dubravë të Istogut.

Në një video të dërguar nga lexuesit në redaksinë e Indeksonline, mund të shohim një veturë e cila ka dal nga rruga dhe është dëmtuar goxha.

Kurse, për të lënduar ende nuk dihet.

Ndryshe, në vendin e ngjarjes kanë dal edhe njësitet kompetente që po merren me rastin./Indeksonline/