15:32 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Aksident në Fushë Kosovë, “Range Rover” dhe një motorist!

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Fushë Kosovë.

Indeksonline ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes.

Të përfshirë në aksident janë një veturë e tipit “Range Rover” dhe një motorist.

Më poshtë, fotot: