23:11 / E Shtunë, 20 Prill 2024 / MSH

Aksident në Fushë Krujë, vdes një 17-vjeçar

Një aksident ka ndodhur në Fushë Krujë. Një automjet mësohet se ka përplasur një 17-vjeçar.

17-vjeçari ka ndërruar jetën. Shoferi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme, shkruan abcnews.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.