12:30 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aksident në “Kodrën e Trimave”

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në lagjen “Kodra e Trimave” më saktësisht në magjistralen që të dërgon për në Podujevë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ende nuk dihet për pasojat eventuale të këtij aksidenti.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamionetë.