17:42 / E Hënë, 03 Gusht 2020

Aksident në Komoran, vetura përfundon jashtë rrugës

Sapo ka ndodhur një aksident në Komoran të Drenasit, përkatësisht në rrethin ku lidhet një pjesë e autostradës.

Vetura shihet të ketë përfunduar në rrethoja, ndërsa në vendin e ngjarjes ka dal dhe njësiti policor.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

IndeksOnline ju sjell pamje:

Mos i humb