11:34 / E Premte, 08 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Aksident në kryeqytet, vetura del nga rruga (Foto)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh te rrethi i Spitalit në kryeqytet.

Sipas fotove të dërguara në redaksinë e Indeksonline, një veturë pasi ka goditur veturën që kishte përpara, ka dal nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar.

Aksidentet në kryeqytet kohëve të fundit nuk janë të pakta,  e që po shkaktojnë edhe kolona të gjata në rrugë. /Indeksonline/