10:28 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aksident në Llozicë të Malishevës

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para disa minutash në fshatin Llozicë të Malishevës.

Lexuesi i portalit Indeksonline ka dërguar fotografi të aksidentit, ku shihet një veturë e cila është dëmtuar në pjesën e përparme.

Ekipet policore me të marr informatën kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Nuk raportohet për të lënduar. /Indeksonline/