16:32 / E Martë, 03 Tetor 2023 / k.v

Aksident në ‘Pejton’/ Motoçikleta ndeshet me një kombi-transportues (Pamje)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në lagjen ‘Pejton’ të Prishtinës.

Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një kombi-transportues, transmeton IndeksOnline.

Policia ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Përveç dëmeve materiale ende nuk është informuar për persona të lënduar./IndeksOnline/