00:31 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aksident në qendër të Prishtinës, dy persona dërgohen në QKUK

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës, 00:00 në rrugën, “Kosta Novakoviq” në Prishtinë.

Dy persona kanë mbetur të lënduar, derisa të njëjtit janë transportuar në emergjencën e QKUK-së.

Njësitet e Policisë së Kosovës ishin në vendin e ngjarjes dhe u morën me rastin.

Indeksonline ua sjellë disa foto: