22:50 / E Hënë, 15 Tetor 2018

Aksident në Shtime, ka të lënduar!

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në qendër të Shtimes.

Në këtë aksident janë të përfshira tri  automjete.

Sipas një lexuesi të Indeksonline nga ky aksident ka edhe persona të lënduar, mirëpo nuk dihet ende se sa ato janë serioze.

Përderisa aksidenti ka shkaktuar edhe dëme të konsiderueshme materiale.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës i janë përgjigur rastit dhe po merren me rrethanat që karakterizojnë këtë aksident.

Më poshtë shikoni disa foto:

/Indeksonline/