09:58 / E Shtunë, 04 Maj 2019 / indeksADMonline

Aksident në Skenderaj, lëndohen pesë persona

Pesë persona janë lënduar nga një aksident trafiku mes dy veturave në Skenderaj, përcjellë Indeksonline.

Pas marrjes së tretmanit mjekësor të lënduarit kanë liruar.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy veturave me targa vendore me ngasës meshkuj K/Shqiptar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar pesë viktima meshkuj  K/Shqiptar  të cilët kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. /Indeksonline/