15:56 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aksident trafiku me fatalitet në Fushë-Krujë

Një aksident trafiku ka lënë dy të vdekur në Fushë-Krujë, saktësisht në fshatin Bura, të Shqipërisë gjatë ditës së sotme.

Sipas raportimeve nga mediat e Shqipërisë aksidenti ka ndodhur kur një veturë ka humbur drejtimin dhe ka dalë nga rruga duke marrë jetën e dy personave.

Policia shqiptare ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes për të bërë hetimet.