19:34 / E Mërkurë, 08 Dhjetor 2021 / LB

Aksident trafiku në Podujevë, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Podujevës. Në këtë aksident janë të përfshira dy vetura.

Njësiti i Trafikut të Policisë së Kosovës dhe ndihma e shpejtë shihet tek vendi i ngjarjes ku ka ndodhur aksidenti.

Nuk dihet arsyet që çuan deri të ky aksident.

Më poshtë pamje të këtij aksidenti: