08:59 / E Enjte, 05 Prill 2018

Aksidentalisht qëllohet me armë në kokë sa ishte live në facebook (Video)

Një person derisa ishte me miqtë e tij në veturë dhe ishte live në facebook është qëlluar aksidentalisht me armë.

Në këtë video të se përditshmes britanike ‘Metro’, derisa ishin duke folur mes veti, aksidentalisht qëllohet me armë zjarri, shkruan Indeksonline.

Shihni me poshtë videon: