16:29 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Aktoren e njohur asnjëherë nuk e keni parë më seksi se në këto fotografi (Foto)

Aktorja e njohur Daphne Joy dhe përndryshe nëna e djalit të reperit të njohur 50 cent, shquhet për pamjen e saj të bukur dhe provokuese.

Image result for Daphne Joy and son

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë të bukur teksa ece brigjeve të detit.

Dephne po vazhdon të kryesoj listën e femrave më seksi të reperit amerikan por edhe në karrierën e saj si aktore ajo është shumë e kërkuar.

Image result for Daphne Joy and son

Ndryshe Daphne dhe i biri i saj, Sire jetojnë së bashku./Indeksonline/