14:40 / E Enjte, 09 Korrik 2020 / indeksADMonline

Aktori i njohur i gëzohet lajmit “negativ” për koronavirusin!

Aktori i njohur nga Kosova, Kushtrim Sheremeti, së fundmi ka marrë një lajm mjaft të mirë.

Ai e ka bërë testin për koronavirusin dhe ka dalë negativ. E këtë lajm ai pa dyshim se e ka mirëpritur, shkruan Indeksonline.

Nje lajm pozitiv, e bona testin e me doli negativ! Negative is a new positive”, ka shkruar ai në njoftimin që ka bërë në llogarinë e tij në Facebook.

Kujtojmë se aktori i njohur ka qenë pjesë e shumë projekteve në teatër e në filma. /IndeksOnline/