16:51 / E Martë, 12 Nëntor 2019

Aktorja 55 vjeçare italiane, vazhdon të shkëlqej me dukjen

Aktorja legjendare italiane Monica Bellucci, njihet si një nga aktoret dhe femrat më atraktive italiane tash e sa vite, shkruan Indeksonline.

Ajo falë bukurisë, ka arritur të jetë edhe një modele tejet atraktive dhe e kërkuar në të gjithë botën.

Monica vazhdon të jetë mjaft e ndjekur edhe nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga afër 3 milionë fansa.

Ajo edhe pse në moshën 55 vjeçare vazhdon të jetë një grua në formë mjaft të mirë duke konkuruar me vajzat e reja. /Indeksonline/