09:25 / E Shtunë, 24 Gusht 2019

Aktorja kosovare me mëngjes, në bikini sytë ua qelë

Arta Nitaj ka filluar pushimet nga ku edhe nuk po heziton të sjell poza joshëse.

Aktorja e njohur  kosovare e cila u bë e njohur me rolin e ‘Xhesikës’ në serial vendor ‘O Sa Mirë’ ka forma që secila femër do t’i ëndërronte  e të cilat ajo i ekspozoj sa herë që i vije rasti.

Edhe në disa postime të bëra së fundi, aktorja seksi tregoj asetet e saj përvëluese në disa imazhe tejet të ‘nxehta’.

Arta dukej më në formë se kurrë, derisa në bikini  shfaqi të pasmet dhe belin e hollë.

Ndryshe, ajo dukej mjaft tërheqëse./Indeksonline/