16:13 / E Diele, 22 Nëntor 2020

Aktorja shkodrane tregon belin e hollë

Ajo është një nga aktoret më të komentuara në rrjete sociale.

Një femër mjaftë simpatike, por edhe tejet modeste.

Është kjo artistja nga Shkodra, Linda Jarani.

Linda, shpesh na sjellë “freski” me poza, teksa së fundmi shfaqet në një fustan të shkurtë dhe një bluzë ku vë në pah bellin e hollë e këmbët atraktive./Indeksonline