23:33 / E Mërkurë, 08 Korrik 2020 / indeksADMonline

Aktorja shqiptare feston ditëlindjen e 34-të!

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari, njihet për projektet e shumta në të cilat ka marrë pjesë, qoftë në teatër apo në filma.

Ajo gjithashtu përflitet nëpër mediat rozë shpesh herë edhe për shkak të bukurisë që ka, duke u cilësuar edhe si Marilyn Monroe shqiptare, shkruan Indeksonline.

Olta së fundmi ka festuar ditëlindjen, duke mbushur 34 vite.

E këtë vit ajo duket se po e pret dhuratën më të bukur pasi është shtatzënë dhe pret që të bëhet nënë për here të parë.

Kujtojmë që ajo ka marrë urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë. /IndeksOnline/