08:22 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Alaudini sot ka ditëlindjen! Ja si e uron Liberta.. (Foto)

Ata jo vetëm që janë dy nga emrat më të njohur të botës mediatike, por Alaudin Hamiti dhe Liberta Spahiu janë edhe miq shumë të mirë. E kur bëhet fjalë për festa të veçanta, nuk kanë se si mos ta urojnë njëri-tjetrin me fjalët më të mira, shkruan Indeksonline.

Alaudini ka sot ditëlindjen, ndërsa mikja e saj Liberta është treguar tejet e kujdesshme. Ajo në mesnatë, posa është ndërruar data në kalendar ka postuar një fotografi, ku shihet ajo me mikun Alaudinin, ndërsa ka shkruar “Love you to the moon and back my very very Bff”./Indeksonline/