10:44 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Alban Skenderaj surprizon fansat, publikon “Çdo ditë një Shën Valentin”

Alban Skenderaj ka publikuar këngën e re.

Kënga mban titullin “Çdo dite nje Shen Valentin”, shkruan Indeksonline.

Muzikën dhe tekstin e këngës e beri vetë Albani, ndërsa orkestrimin Julian Feifel./Indeksonline/