17:04 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Albana Osmani në New York, shkëlqen në prag të festave të fundvitit

Albana Osmani vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Me kauzën e saj humanitare ‘Ti je një luledielli’ ka sensibilizuar gjithë popullin shqiptar, teksa ka treguar se ka një zemër të madhe.


Prezantuesja përveç një femër e suksesshme , shpesh shquhet edhe për bukurinë që e karakterizon.


Së fundmi ajo shfaqet nga New York-u, ku edhe po e kalon vikendin. Në një fustan të bardhë, ajo duket e mrekullueshme ku në sfond ka ngjyrat dhe zbukurimet e Krishtlindjeve./Indeksonline/