22:56 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Albana Osmani takohet në New York me këngëtarën e famshme botërore

Prezantuesja Albana Osmani ka disa ditë që po relaksohet në Amerikë.

Bukuroshja shqiptare po i shfrytëzon këto ditë dhjetori të shëtis, por edhe të takohet me miq të saj.


Së fundmi përmes një fotografie të postuar në llogarinë Instagram, ajo ka treguar se është takuar dhe ka pirë kafe me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Albana është befasuar me ëmbëlsinë dhe energjinë e yllit shqiptar, ndërsa ka thënë se kjo ka bërë që ajo të bëhet fansja e saj më e re./Indeksonline/