15:24 / E Enjte, 30 Maj 2024 / AR

Albani i bën urimin romantik Miriamit, i jep premtimin e madh

Ditën e sotme artistja shqiptare Miriam Cani feston ditëlindjen.

Në këtë datë speciale nuk mungoi urimi i bashkëshortit, Albanit, i cili me një fotografi artistike shkroi fjalët më të bukura për të.

Gjithashtu e premtoi publikisht se pas datës 6 do të kalojnë pushimet siç ka dëshirë ajo.

“Ditet qe po kalojme kete periudhe perfshire dhe diten e sotme jane komplet e kunderta e kesaj foto. Ngarkese, sfida, emocione te medha dhe pak ore gjume! Por synimi eshte teper i madh bashke me kenaqesine dhe lumturine qe vjen pas.
Kete s‘mund ta perballoja pa mbeshtetjen dhe qetesine qe ti me dhuron si ne familje ashtu dhe ne pune me angazhimin dhe keshillat e tua te perditshme.
GEZUAR DITELINDJEN dashuri dhe mbas dates 6 te premtoj pushime nga ato qe ke qejf ti! 😁🥳🎁♥️”, shkroi ai./Indeksonline/