13:33 / E Diele, 04 Mars 2018 / indeksADMonline

Albatriti me fat që ka në krahë Egzonën bukuroshe (Foto)

Çifti Muqiqi kishin bërë bujë në mediat rozë deri sa e bënë dasmën në vitin 2016.

Më pas, u përfolën për shtatëzaninë e Egzonës e cila lindi një vajzë të mrekullueshme.

Tani Egzona duket për mrekulli në krahë të Albatritit, shkruan Indeksonline.

Të dy kanë pozuar bashkë dhe duken në formë mjaft të mirë. Egzona shihet që ka rikthyer linjat e saja dhe duket taman një zonjë e bukur./Indeksonline/