11:49 / E Diele, 09 Shtator 2018 / indeksADMonline

Albatriti dhe Egzona po bëhen prindër për herë të dytë

Albatrit Muçiçi ka qenë mjaft i angazhuar në skenën muzikore gjatë gjithë verës.

Por, duket se ai do të jetë i angazhuar edhe si baba, madje për të dytën herë.

Një foto e publikuar nga bashkëshortja e tij, Egzona, nga Stambolli, ka ngjallur dyshime nga mediat shqiptare.

Burime të ndryshme pranë çiftit sipas Prive ka një muaj që kanë treguar se dyshja janë në pritje që të bëhen prindër.

Egzona duket se po shijon shtatzëninë duke udhëtuar dhe për të po kujdeset mjaft shumë Albatriti.