17:35 / E Hënë, 04 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Albëria megjithëse në moshë, duket joshëse (Foto)

Albërie Hadërgjonaj jo rrallë herë provokon me format e saj.

Këngëtarja e njohur ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë vazhdimisht është e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan Indeksonline.

Në pozën e radhës të publikuar në Instagram ajo duket në vija të mira dhe seksi./Indeksonline/