15:59 / E Premte, 27 Korrik 2018 / indeksADMonline

Albërie Hadërgjonaj e ‘kall’ dasmën kosovare (Video)

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme shqiptare.


Përveç dhjetëra hiteve që numëron, ajo është mjaftë e kërkuar edhe në evente të ndryshme e ahengjeve familjare.

Mbrëmë këngëtarja ka kënduar në një dasmë kosovare, ku nga pamjet që po shihni mund të shikoni se si me vokalin e saj ajo i ka jep hijeshi dhe ka argëtuar tej mase dasmorët./Indeksonline/