09:06 / E Diele, 15 Shtator 2019

Alberie Hadergjonaj sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur këngëtarja

Alberie Hadergjonaj është një këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare, e cila vazhdon të jetë aktive edhe ditëve të sotme, shkruan Indeksonline.

Ajo njihet edhe për format e saj trupore të cilat përkundër moshës arrinë t’i sfidojë edhe vajzat e reja.

Sot është një ditë e rëndësishme për të, ajo feston sot ditëlindjen e 44-të.

Kujtojmë që Albëria njihet si një këngëtare mjaft e suksesshme dhe joshëse  në estradën shqiptare. /Indeksonline/