05:09 / E Shtunë, 14 Prill 2018

AleatA�t e bashkuar, Siria e rrethuar me aeroplanA� luftarakA� (Foto)

SHBA-ja, Britania e Madhe dhe Franca po vazhdojnA� sulmet nA� Siri.

DhjetA�ra aeroplanA� raportohet se po godasin baza tA� ndryshme tA� ushtrisA� sA� Asadit.

AeroplanA�t kanA� depA�rtuar nA� qytete ta ndryshme, pavarA�sisht kA�rcA�nimeve se ata do tA� goditen me raketa nga siguria ajrore ruse dhe siriane./Indeksonline/