15:27 / E Martë, 01 Dhjetor 2020 / M. M

Alesia Noka si një “kukull”, në pozen e re

Modelja e njohur nga Shqipëria, Alesia Noka gëzon një bukuri natyrale.

Bukur shpesh ajo publikon fotografi nga më të ndryshmet, shkruan IndeksOnline.

E veshur me një set ngjyrë rozë, ajo duket kaq simpatike dhe e ëmbël. /IndeksOnline/