13:48 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

Alketa Vejsiu ekspozon këmbët e gjata dhe të bukura (Foto)

Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Image result for alketa vejsiu

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku i ka ekspozuar këmbët e saj në pantallonat e shkurtë që mbanë veshur.

Ajo edhe pse është nënë përsëri ka ruajtur linjat trupore sigurisht me shumë mund dhe punë.

Ndryshe, Alketa është shumë e mbyllur sa i përket jetës së saj private dhe nuk hapet shumë./Indeksonline/

Temat: