10:44 / E Enjte, 12 Prill 2018

Alketa Vejsiu shpreh dashurinA� ndaj bashkA�shortit pA�rmes kA�saj fotografie tA� rrallA� (Foto)

Alketa Vejsiu, moderatorja e njohur shqiptare publikon imazhe familjare shumA� rrallA� pA�r tA� mos thA�nA� kurrA�.

Por sA� fundi ajo ka ndarA� njA� grimcA� nga jeta e saj personale, duke publikuar njA� imazh ku shihen dy duar. Ajo e saja dhe e bashkA�shortit, ku pA�rmes tA� cilA�s Alketa ia shpreh dashurinA� atij.

a�?TA� duaa�? ka shkruar moderatorja pA�rkrah fotografisA�./Indeksonline/