09:22 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Alketa Vejsiu sjell freski këtë mëngjes (Foto)

Bëhet fjalë për njërën nga prezantueset më të njohura shqiptare tash e shumë vite.

Në imazhet e fundit të publikuara nga ajo e shohim veshur me fustanin e kuq dhe me lule, transmeton Indeksonline.

Ky fustan e bënte të dukej shumë e freskët dhe në formë këtë mëngjes teksa e kishte kombinuar edhe me syze.

Ndryshe, Alketa është në Barcelonë ku po merret me biznes./Indeksonline/

 

Temat: