10:55 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Alketa Vejsiut nuk i pëlqen dimri: Do doja 355 ditë diell dhe plazh

Alketa Vejsiu është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ajo komentohet tej mase veçmas për jetën e saj luksoze, por edhe paraqitjet në ekran e postimet në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi prezantuesja vjen mjaftë sportive në një palë trenerka të bardha teksa shijon këtë ditë të bukur nëntori me diell.

Ndërsa ka shkruar:

Jave te mbare te gjitheve!
Vjeshte me te bukur se kjo ne Tirane s’kam pare.
26 grade C, gjate dites!
Ju pelqen me shume Dimri apo Vera?
Une do te doja 10 dite bore, dhe 355 dite diell dhe plazh!